20. Juuli 2014 – Istanbulis hotellis

Istanbul

Terekest üle pika aja,

sai pikalt kodus oldud ja puhatud, aga nüüd jõudis kätte aeg jälle merd sõita. Täna kell 16.50 väljus Tallinnast minu lend otse Istanbuli. Väga uhke oli, lendasin mugava Turkish Airlines-i lennukiga ja äriklassis. Erinevaid sööke ja jooke muudkui toodi ette nii, et lõpuks oli kõht täiesti täis.

Istanbulis käis kõik väga kähku – pagasi sain kätte, autojuhi leidsin kohe üles ning juba 30 minuti pärast olin hotellitoas. Laeva veel kohal pole (peaks homme õhtul jõudma viimase marinetraffic.com andmete kohaselt, keegi teine infot ei jaganud) ja seetõttu veedan öö jälle hotellis nagu ka eelmine kord. Lisaks minule liitub meeskonnaga ka uus vanemmehaanik, kes ka siin on. Natuke aega tagasi käisime restoranis õhtustamas ning tegime väikse jalutuskäigu ka linna, kust mõningaid vajalikke asju sai ostetud (näiteks aux-i kaabel). Magnetit külmkapile ma ei leidnud siit, aga seeeest sain Jannele väga ägeda käepaelakese (ta nüüd kogub neid ja minu ülesandeks sai neid kõigist maailma otsadest tuua).

Kodust lahkumine oli loomulikult raske ja kurb nagu alati. Nüüd kui meil on Jannega oma armas korter, mis on juba väga kalliks ja koduseks saanud, siis kohe üldse ei tahtnud endale tunnistada, et eelmine öö seal oli mõneks ajaks viimane. Kõige raskem oli aga ikkagi Jannet jälle üksinda jätta. Aga samas hoidis meelt üleval mõte, kui hea on varsti jälle tagasi tulla ning mind ootavad täitsa oma koduke ja Janne.

Natuke aega tagasi tegime ka ühe väga laheda skype-i kõne. Ostsin koju meile uue mängukonsooli Xbox One-i ning selle peal on ka skype. Väga kõrge kvaliteediga kaamera tal ning Janne saab minuga otse läbi teleka jutustada.

Mis veel kirjutada võiks … Ootan põnevusega juba meie laeva, aga samas on ka väga meeldib praegu siin hotellis minibaari tühjendada 😀 ! Lähen nüüd magama, aeg on märkamatult lennanud ning kell päris palju.

Kirjutan teile varsti jälle, kui asjad juba selgemad …

(Jannele kõige magusamaid unenägusid, armastan Sind ..)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.