18. oktoober 2014 – Teel Tenerifele

Lõpuks ometi oleme Aafrikast liikuma saanud, paar päeva veel ja päike oleks minust neegri valmis küpsetanud. Tagasi tsivilisatsiooni, ees ootab Tenerife, sinna jõuame kohale kolmapäevaks. Ebolat seekord kaasa ei võta. Nendes riikides, kus siiamaani käinud oleme pole ebolat olnud. Kongos on, aga seal see, millesse sureb ainult 60%, mitte 90, aga seal käisime juba ära. Pea 3 nädalat möödas ja kõik on terved. Ainus asi mis siin on, on malaaria, aga selle vastu sööme igapäev tablette ja oht on nüüdses kadunud 🙂 .
Uued sadamad on paika pandud, kojutulek läheneb. Kolm kuud möödas, üks veel. Tenerife – Aviles hispaanias – Antwerp – Rotterdam – Bahama – Norfolk USAs – lõuna aafrika vabariik – austraalia.. Minu aeg saab täis Norfolkis ning sealt saan korralikult väsitava lennuga novembri lõpuks koju. Loodetavasti on lumi maas selleks ajaks. Janne lubas, et kuusk on juba tuppa toodud ja jõulutuled korteris vilguvad, seda nalja tahaks juba näha küll kuidas üks pisike Jumbu mul seal kipsis jalaga kuuske ehib 😉 !
Panite ikka tähele et üks sadam on Bahama saared … Ma tunnen seda kadedust sealt vihmasest sügisest siia kuuma päikese kätte juba praegu, haha 😀 ! Viimane lihv mu ilusale pruunile kehale – ei saa öelda, et meremehe elu on raske või halb. Näha on palju, teha on palju ja ma olen rahul.

Ja varsti olen kodus, võite harjutada õhupallide täispuhumist, lennujaamas on varsti pidu! Igatsen teid kõiki tegelikult juba päris palju 🙂 !

images

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.