11. November 2013 – Newport

Tere,

kirjutan nüüd natuke jälle üle pika aja. Olen jõudnud taaskord Rhode Island-ile Newport-i. Ühe jahi laadisime siin maha ning 9 uut on veel peale tulemas. Hetkel istun siin ankruvahis ja jälgin tekiltoimuvat. Peale lõunat lähen ka taas teistele appi.

Aga enne Newporti külastasime ka Philadelphiat, kus ma samuti juba käinud olen. Laadisime paberi kõik maha seal. Ja õhtul käisime Steveniga linnas, nägime seda suurlinna ööelu natuke. Päris lõbus oli ning tagasi jõudsime alles hommikul 5-6 ajal ning magamiseks jäi 1-2 tundi aega. Seepärast oli ka järgmine päev üsna väsinud olla ning peale sadamast lahkumist viskasin kohe pikali ning magasin kuni õhtuse vahini välja (õhtusöök jäi isegi vahele).

Kui kõik jahid oleme peale laadinud, siis asume teele järgmisesse sihtkohta. Sellest ma veel kirjutanud ei ole, sest ei tahtnud teid liiga vara kadedaks teha 🙂 Ees ootab siis St. Thomas, Virgin Islands, mis asub Kariibi merel. Tegu on kohaga, mis on just praegu Novembris / Detsembris tõeline paradiis, kui mujal hakkab külmaks minema. Ja igaüks oma elu jooksul sinna ilmselt ei satu kah. Teen mõned pildid ja siis näitan 🙂

Aga muidu läheb ikka hästi ning esimene kuu on nüüd ametlikult täis tiksunud. Kolm kuud veel, siis tulen koju Janne ja lumelaua järgi ning lähme reisile!

Kõike paremat,

Siim

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.